TOP PHARM CO., LIMITED

Dom
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Dom ProduktySurowy testosteron w proszku

Pure 4 Hydroxy Testosteron Muscle Gain Formestan Powder CAS 566-48-3

Pure 4 Hydroxy Testosteron Muscle Gain Formestan Powder CAS 566-48-3

  • Pure 4 Hydroxy Testosteron Muscle Gain Formestan Powder CAS 566-48-3
  • Pure 4 Hydroxy Testosteron Muscle Gain Formestan Powder CAS 566-48-3
Pure 4 Hydroxy Testosteron Muscle Gain Formestan Powder CAS 566-48-3
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Top Pharm
Orzecznictwo: IOS 901
Numer modelu: 83150–76–9
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Jako twoje wymagania
Czas dostawy: 3-6 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, bitcoin
Możliwość Supply: zapasy hurtowe
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Biały luźny liofilizowany proszek. Czystość: 99%
Spec: 10g MF: C19H28O3
MW: 304,42
High Light:

4 hydroksytestosteron

,

proszek formestanowy wzmocnienia mięśni

,

CAS 566-48-3 4 hydroksytestosteron

4-HYDROKSYTESTOSTERON /Formestan


Nazwa produktu: 4-hydroksytestosteron
Nazwa chemiczna: 4-Androsten-4, 17-ol-3-one
Numer CAS: 566-48-3
Wzór cząsteczkowy: C19H28O3
Masa cząsteczkowa: 304,42
Standardowy: Standard korporacyjny

 

 

4-Hydroksytestosteron to testosteron podstawiony grupą hydroksylową przy czwartym atomie węgla.Jest to steryd anaboliczny bez wskazań terapeutycznych, którego stosowanie w sporcie jest zabronione przez Światową Agencję Antydopingową.

Formestane (Lentaron) działa jako prohormon 4-Hydroxytestosterone, ponieważ 4-Hydroxytestosterone jest jednym z wielu produktów ubocznych metabolizmu formestanu.Jest to w szczególności 17-hydroksylowany analog formestanu.1Podobnie jak formestan, 4-hydroksytesteron został opatentowany do stosowania w zmniejszaniu produkcji estrogenu w organizmie, ale obecnie takie wskazanie nie istnieje.4-hydroksytestosteron został po raz pierwszy opatentowany w 1955 roku przez firmę GD Searle & Company.

4-Hydroksytestosteron jest substancją kontrolowaną według DEA Schedule III.Substancje z Wykazu III DEA mają potencjał do nadużywania mniej niż substancje z Wykazu I lub II, a nadużywanie może prowadzić do umiarkowanego lub niskiego uzależnienia fizycznego lub wysokiego uzależnienia psychicznego.

 

4-hydroksytestosteron toster testosteron zastąpiony przez hydroksy grupa na czwartej węgielatom.Jest to steryd anaboliczny bez wskazań terapeutycznych, którego stosowanie w sporcie jest zabronione przez Światową Agencję Antydopingową.Formestan (Lentarón) działa jako prohormon 4-hydroksytestosteronu, ponieważ 4-hydroksytestosteron jest jednym z wielu produktów ubocznych formestanmetabolizm.Jest to konkretnie 17-hydroksylowany analog doformestan.Lubićformestan, 4-hydroksytesteron został opatentowany do stosowania w zmniejszaniu produkcji estrogenu w organizmie, ale obecnie takie wskazanie nie istnieje.4-hydroksytestosteron został po raz pierwszy opatentowany w 1955 roku przez firmę GD Searle & Company.

 

Formestan był pierwszym selektywnym steroidowym inhibitorem aromatazy typu I stosowanym w leczeniu raka piersi z obecnością receptorów estrogenowych u kobiet po menopauzie.Formestan hamuje produkcję estrogenu ze sterydów anabolicznych lub prohormonów.Formestan jest również prohormonem 4-hydroksytestosteronu, aktywnego steroidu o słabym działaniu androgennym i łagodnym działaniu inhibitora aromatazy.Jest wymieniony jako substancja zabroniona przez Światową Agencję Antydopingową do stosowania u sportowców.

Formestan ma słabą biodostępność po podaniu doustnym, dlatego musi być podawany co dwa tygodnie (co dwa tygodnie) we wstrzyknięciu domięśniowym.Niektóre dane kliniczne sugerują, że zalecana klinicznie dawka 250 mg była zbyt niska.Wraz z odkryciem nowszych, niesteroidowych i steroidowych inhibitorów aromatazy, które były aktywne doustnie i tańsze niż formestan, formestan stracił popularność.

Obecnie formestan (sklasyfikowany jako środek antyestrogenny) zgodnie z regulacjami Światowej Agencji Antydopingowej jest zabroniony w sporcie.Nie jest zatwierdzony w USA przez FDA, a zatwierdzona w Europie formestan domięśniowy (Lentaron) został wycofany.

 

 

Formestan to nieodwracalny steroidowy inhibitor aromatazy drugiej generacji.Hamuje enzym aromatazę odpowiedzialny za konwersję androgenów do estrogenów, zapobiegając w ten sposób produkcji estrogenu.

Rak piersi może być wrażliwy lub niewrażliwy na estrogeny.Większość nowotworów piersi jest wrażliwa na estrogeny.Żywotność komórek raka piersi wrażliwych na estrogen zależy od estrogenu.Zatem usunięcie estrogenu z organizmu może być skutecznym sposobem leczenia hormonowrażliwych nowotworów piersi.

Formestan jest przeznaczony specjalnie do leczenia kobiet po menopauzie.W przeciwieństwie do kobiet przed menopauzą, które produkują najwięcej estrogenu w jajnikach, kobiety po menopauzie wytwarzają najwięcej estrogenu w tkankach obwodowych za pomocą enzymu aromatazy.Formestan, inhibitor aromatazy, może zatem pomóc w zmniejszeniu lokalnej produkcji estrogenu poprzez blokowanie enzymu aromatazy w tkankach obwodowych (tj. tkance tłuszczowej piersi) w leczeniu wrażliwego na hormony raka piersi.

 

 

4-hydroksytestosteron jest związkiem rozpuszczalnym w tłuszczach, który może przenikać przez dwuwarstwy lipidowe błon komórkowych, aby dostać się do cytoplazmy komórek.W cytoplazmie 4-hydroksytestosteron może wiązać się z receptorem androgenowym, który następnie jest transportowany do jądra komórki, aby zmienić transkrypcję i translację białka.

Uważa się, że steroidy ananolowe zwiększają masę mięśniową poprzez zwiększenie produkcji białek, a także poprzez zmniejszenie działania kortyzolu, hormonu stresu, o którym wiadomo, że sprzyja rozpadowi mięśni.Postuluje się, że inne hormony steroidowe (glukokortykoidy) mogą być również hamowane przez sterydy anaboliczne w celu zapobiegania katabolizmowi mięśni.

 

 

 

 

Pure 4 Hydroxy Testosteron Muscle Gain Formestan Powder CAS 566-48-3 0

 

 

  

Gorąca wyprzedaż  
Enanthate testosteronu 315-37-7
Propionian testosteronu 57-85-2
Cypionat testosteronu 58-20-8
Sustanon testosteronu 924-89-0
Dekanian nandrolonu (deka) 360-70-3
Fenylopropionian nandrolonu (duabolina) 62-90-8
Equipoise (undecylenian boldenonu) 13103-34-9
Octan trenbolonu (Finaplix H/Revalor-H) 10161-34-9
Trenbolon enanthate 10161-33-8
Drostanolone enanthate (masteron enanthate) 521-12-0
Enanthate metenolonu 303-42-4
Octan metenolonu 434-05-9
Dianabol(dbol) 72-63-9
Anavar 53-39-4
Anadrol 434-07-1
Winstrol 10418-03-8

 

 

 

Pure 4 Hydroxy Testosteron Muscle Gain Formestan Powder CAS 566-48-3 1

 

 

Szczegóły kontaktu
TOP PHARM CO.,LIMITED

Osoba kontaktowa: Anne

Tel: +8618702784137

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)