TOP PHARM CO., LIMITED

Dom
Produkty
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Dom

TOP PHARM CO.,LIMITED

Certifications
Chiny TOP PHARM CO.,LIMITED Certyfikaty
Chiny TOP PHARM CO.,LIMITED Certyfikaty
Customers Reviews
W ciągu ostatnich 3 lat musieliśmy zarobić prawie 100 000 USD! Ponieważ naprawdę jesteś jedyną osobą, od której kupiliśmy proszki, odkąd się spotkaliśmy!

—— Wright

Zrobiliśmy badanie krwi, twoja jakość jest dwa razy niż kupiłem wcześniej!

—— Bawełna

Im Online Czat teraz

TOP PHARM CO.,LIMITED

1 2 3
TOP PHARM CO.,LIMITED TOP PHARM CO.,LIMITED TOP PHARM CO.,LIMITED
Office
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Top Pharm
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2013
pc Export : 90% - 100%
TOP PHARM CO., LIMITED ma 16 lat historii sterydów, peptydów, sarmów i surowców farmaceutycznych. Zawsze dostarczamy usługi związane z wysyłką i ponownym wysyłaniem polis, zdobywając zaufanie i pochwały od klientów na całym świecie.

Nasza fabryka zajmuje powierzchnię 33500 metrów kwadratowych, z czystym otoczeniem i ładnym układem. Istnieje kilka dużych lub średnich warsztatów i QA oraz centrum badań z zaawansowanym sprzętem. Inwestujemy duże fundusze i mózgi w dział badawczo-rozwojowy, aby badać produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i półprodukty, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku. Wszystkie produkty wytwarzane w aseptycznym laboratorium zgodnie ze standardem GMP. Zatwierdzono ISO9001: 2008 i ISO14001: 2004.. Poza tym mamy kompletny system QA i QC. Posiadamy autoryzowane zestawy analizatorów, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Najwyższa, stabilna i niezawodna jakość jest gwarantowana!

Nasza firma zawsze przestrzegała "uczciwego i godnego zaufania, zorientowanego na wyniki, najpierw klienta, dziękczynienia zwrotu" wartości przedsiębiorstwa i "pragmatycznego, pasji, profesjonalnego, innowacyjnego" ducha przedsiębiorczości, w celu poprawy jakości ludzkiego życia, jak wzniosła misja, angażuje się w działania na rzecz globalnego przemysłu farmaceutycznego, przyczyniając się do zdrowia ludzi.

Szczegóły kontaktu
TOP PHARM CO.,LIMITED

Osoba kontaktowa: Miss. Wenny

Tel: +86 15377023931

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)